Wiercenie w betonie / żelbecie

Wiercenie w betonie – jak zrobić to dobrze?

wiercenie w betonie Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Polkowice

Wiercenie w betonie to wyjątkowo wymagająca i skomplikowana czynność. Beton, który mógłby wydawać się pozornie prostym materiałem, nie należy do grupy surowców, w których z łatwością wywiercimy dziurę. Wpływa na to jego twardość, gęstość i wytrzymałość. Dlatego też, usługi wiercenia w betonie powinniśmy powierzyć specjalistom, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem, wiedzą i doświadczeniem w tego typu pracach.

Wiercenie otworów w betonie wymaga specjalistycznego sprzętu

Wiercenie dziur w betonie wiąże się z koniecznością wykorzystania profesjonalnych elektronarzędzi. Niestety, klasyczna wiertarka nie będzie tu dobrym pomysłem, chyba, że mówimy o betonie komórkowym. Specjaliści naszej firmy, do wiercenia otworów w betonie używają sprzętu, który pozwala pokonać nawet największe przeciwności. W tym celu korzystają ze wzmacnianych wierteł i tarcz piłowych. Są one nie tylko skuteczne, ale również pozwalają zminimalizować czas niezbędny do wykonania powierzonych nam zadań.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie ocenić potrzeby sprzętowe do przeprowadzania usługi wiercenia w betonie – zanim rozpoczniemy pracę badamy jego wiek, stan oraz grubość. Posiadamy specjalistyczne maszyny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wiercenie otworów – dużych i mniejszych – w betonie w niemalże każdym kształcie i różnej średnicy. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu wierteł koronowych, zawierających wmontowane segmenty diamentowe.

Wiercenie w żelbetonie

Wiercenie i przewierty w żelbecie wykonujemy z wykorzystaniem techniki diamentowej. Jest to stosunkowo cicha, bezpieczna, precyzyjna i estetyczna technika, która pozwala na wiercenie w betonie zbrojonym. Powstałe w wyniku naszych prac przewierty w betonie pozwalają np. na stworzenie otworów oraz szczelin, w których będziemy mogli zamontować rury, kable, mocowania czy śruby.

Co istotne, wiercenie otworów w żelbecie za pomocą techniki diamentowej minimalizuje ryzyko niebezpieczeństwa w trakcie prowadzonych prac. Pozwala również uniknąć pęknięć, także w bardzo trudnych, wymagających warunkach.

Dlaczego wiercenie żelbetu w technice diamentowej to dobry wybór?

Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza specjalistów naszej firmy pozwala świadczyć naszym klientom profesjonale usługi wiercenia w betonie i żelbetonie za pomocą techniki diamentowej. Decydując się na taką formę wiercenia w betonie gwarantujemy, że:

  • prace zostaną wykonane w maksymalnie cichy sposób,
  • wiercenie w betonie zbrojonym odbędzie się w bezpiecznych warunkach,
  • odwierty w betonie będą precyzyjne i estetyczne,
  • nie będzie pylenia, prace wykonamy bez udaru i drgań.

Więcej o technice diamentowej przeczytasz tutaj: technika diamentowa

Wiercenie betonu wymaga doświadczenia i precyzji

Wiercenie dziur w betonie to nie tylko konieczność skorzystania ze specjalistycznego sprzętu. Również ważni są operatorzy. Nasza firma to suma tych dwóch elementów. Nasi specjaliści gotowi są podjąć się realizacji każdego zlecenia, zachowując przy tym najwyższe standardy. Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz liczyć na:

  • prowadzenie prac przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i ostrożności,
  • dokładną analizę zastanej sytuacji (zagrożenia i trudności) i najefektywniejszy dobór późniejszych prac,
  • ograniczony do minimum czas niezbędny do wykonania planowanych prac,
  • pełnię zadowolenia – nasi dotychczasowi klienci są najlepszą wizytówką firmy.

Wiercenie w betonie? Postaw na sprawdzoną ekipę!

Usługi wiercenia otworów w betonie nie powinno powierzać się przypadkowym firmom. To suma działań, które obarczone są sporym ryzykiem i zlecone nieodpowiednim osobom, mogą skończyć się nie tak, jak tego oczekujemy. Dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu – nasi specjaliści, gotowi do wykonania profesjonalnych prac na terenie całego kraju, z przyjemnością zajmą się Państwa sprawą.

Zapraszamy!

T: +48 662 213 433