Diamentowa technika cięcia i wiercenia betonu / żelbetu w Lubinie

Lubin – Cięcie betonu i wycinanie otworów w betonie

Jeżeli szukasz firmy, która wykonuje wiercenia w betonie, to doskonale trafiłeś. Od wielu lat jesteśmy ekspertami w wierceniu betonu. Już dziś możesz się z nami skontaktować, by ustalić szczegóły realizacji projektu.

Cięcie żelbetu w Lubinie

Nasze bogate doświadczenie i nieustannie pogłębiana wiedza dotycząca dziedziny, jaką jest cięcie diamentowe, oraz najnowszych zagadnień technologicznych w wierceniu dziur w betonie sprawiają, że nasza firma ma bardzo wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku firm budowlanych w Lubinie.

Każdego dnia nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, dokłada niezbędnych starań, aby na twarzach naszych klientów pojawiło się zadowolenie, gdy zobaczą efekty naszej pracy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za obdarzenie nas zaufaniem i w związku z tym, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Technika diamentowa w przewiertach w betonie – Lubin

Oferowane przez nas przewierty w betonie i wiercenie otworów w żelbecie za pomocą technik diamentowych, wykonywane jest bez użycia mechanizmów udarowych. Oprócz standardowego wiercenia w betonie możemy zaoferować również wiercenie w betonie zbrojonym pod różnego rodzaju instalacje grzewcze, elektryczne, sanitarne i wentylacyjne. Zapewniamy wiercenie otworów w betonie, a także wielu innych podobnych powierzchniach.

Specjalistyczne narzędzia używane do wiercenia w żelbetonie, pozwalają na wykonywanie odwiertów nie tylko w pionie lub poziomie, ale również pod określonym kątem. Dzięki zastosowaniu techniki diamentowej może być możliwe wiercenie w betonie bez udaru, a dodatkowo można uniknąć ewentualnych wibracji i zbędnie unoszącego się pyłu, ponieważ dzięki temu, że jest to właśnie technika diamentowa, unoszenie się pyłów można ograniczyć do minimum. Na co dzień nasze usługi wykonujemy na terenie całego Dolnego śląska, m.in. w Lubinie i okolicach. Jeżeli jednak jesteś zainteresowany inną lokalizacją, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia szczegółów realizacji projektu.

Wykonywanie usług wiercenia w betonie w Lubinie, wymaga używania specjalistycznego sprzętu – wybierając Nas masz pewność świadczonej usługi na najwyższym możliwym poziomie. Nasza firma i ukończone realizacje mogą stać się tego przykładem. Wśród innych naszych usług znajdują się również przewierty w żelbecie czy wiercenie otworów w betonie.

Wiercenie w betonie w Lubinie – na czym polega?

Nasza firma zajmuje się bezpiecznym i bezpyłowym wycinaniem otworów w betonie o różnej grubości materiałów budowlanych i konstrukcyjnych w podłożach o grubości nawet do 800 mm. Beton jest bardzo odporny i wytrzymały na czynniki mechaniczne i atmosferyczne. Co może okazać się również przeszkodą w próbie obróbki mechanicznej tego materiału. Cięcie żelbetonu lub betonu zbrojonego może okazać się jeszcze większym wyzwaniem dla mało doświadczonych osób i firm.

Cięcie żelbetu wykonuje się za pomocą specjalnych pił, dzięki którym można wykonać np. otwory na okna, drzwi, szczeliny dylatacyjne, kanały wentylacyjne, otwory i linie pod instalacje elektryczne, kanalizacyjne, gazowe lub wodne. Aby praca przyniosła oczekiwany efekt, musi być wykonywana bardzo precyzyjnie, za pomocą specjalistycznego sprzętu, dlatego realizacją usługi cięcia posadzki betonowej, powinna zająć się wykwalifikowana firma.

Nasze usługi w Lubinie:

W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak:

 • cięcie żelbetu,
 • cięcie betonu zbrojonego,
 • diamentowe cięcie betonu,
 • cięcie betonu na mokro,
 • cięcie betonu bez wibracji,
 • bezpyłowe cięcie betonu,
 • cięcie obrzeży betonowych.

Gdzie wykorzystywane jest cięcie betonu technika diamentową?

Nasze usługi oferowane są również w ramach podwykonawstwa w dużych firmach deweloperskich, w firmach budowlanych/remontowych, jak i również w realizacjach indywidualnych. Cięcie diamentowe może być przydatne w ukończeniu takich inwestycji jak:

 • różnego rodzaju hale widowiskowe i sportowe,
 • stadiony,
 • inwestycje związane z budową domów jednorodzinnych i wielorodzinnych,
 • różnego rodzaju budynki użyteczności publicznej, np. szkoły, urzędy,
 • centra handlowe,
 • parkingi,
 • place zabaw.

Oferowane przez naszą firmę usługi wykonywane za pomocą techniki diamentowej w Lubinie, mogą być możliwe do realizacji niemal na każdej inwestycji remontowo-budowlanej. Na podstawie przedstawionego projektu budowlanego, możemy wykonać we wskazanych miejscach otwory m.in. pod okna, drzwi i określone instalacje.

Więcej o usługach związanych z cięciem betonu można znaleźć w powyższych zakładkach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług cięcia posadzek w Lubinie i jego okolicach.

 

T: +48 662 213 433